Farkındalık Çalışmaları

/Farkındalık Çalışmaları
Farkındalık Çalışmaları2017-09-13T16:41:06+00:00

Duruş Farkındalığı

Vücudumuz inanılmaz bir makinedir. Beynimiz daima vucudumuzun bir eylemi gercekleştirebilmesi ve görevi tamamlayabilmesi icin bir yol bulacaktır. Peki vücudumuz bu eylemleri gercekleştirirken doğru kasları mı yoksa yanlış kasları mı kullanıyor? Eğer eylemi gercekleştirmek icin yanlış kasları kullanmaya devam edersek, vücut bunu alışkanlık olarak kabul eder ve bu eylemin tekrarlarında vücut otomatik olarak yanlış kasları devreye sokar. Yanlış kullanılan kaslar, zaman içinde yorulur ve kronik incinmeler ortaya çıkar.

Nefes Farkındalığı

Nefes alışımızın derinliğini, ritmini ve hızını değiştirmek suretiyle kimyamızı, duygularımızı ve tutumumuzu, kendimizi daha olumlu bir akıl-beden durumuna geçirecek şekilde değistirebiliriz. Olaylar ve kişiler karşısında kendimizi kontrol edebilir,irade, duygu, ego kontrolü kazanabiliriz.

Zihin Farkındalığı

Farkındalık çalışmaları ile kontrolsüz ve amaca hizmet etmeyen düşünsel ve duygusal davranışların nasıl değiştirileceği deneyimlenilerek, kişilerin gerçek potansiyellerini keşfetmeleri amaçlanır.

Studio Jade

Metropol İstanbul Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi sokak C Blok Kat 2 Daire : 65 Ataşehir - İstanbul

Phone: 0216 688 80 30

Mobile: 0546 688 80 30

Web: www.yesimmungan.com