Studio Jade

/Studio Jade
Studio Jade2017-09-13T16:41:07+00:00

Studio Jade

Studio JADE Yeşim Mungan tarafından 2014 yılında kuruldu. Kanada’da aldığı STOTT Pilates ve Yoga Alliance onaylı eğitimlerden sonra Kanada ve Türkiye’de eğitimler veren Yeşim Mungan Studio JADE’i yoga-pilates ikilisinin büyüleyen uyumundan yola çıkarak rehabilitik ve kişiye özel güvenli çalışmaları daha çok üyeye ulaştırmak amacıyla kurmuştur.

Her vücut kendine özeldir misyonu ile yola çıkan Yeşim Mungan, çalışmalarına kişiye özel hazılanan programlarla duruş (postür) analizi alarak, vücutta ortopedik rahatsızlıklardan ve/veya  ağrı ve fonksiyon bozukluklarından kaynaklanan genel duruş ve vücut kullanım alışkanlıkları tespit eder. Devamında kişinin vücut yapısına uygun olarak modifiye edilen tamamlayıcı sağlık programı hazırlanır.

Studio JADE’ de vücut mekaniği, kasların çalışma sıra ve dengesi yeniden eğitilip düzenlenir. Kişi uygulanan program sonucunda vücut farkındalığı  kazanırken sağlıklı hareket alışkanlığı da edinmiş olur. Çalışmaların sonucunda hem görselliğiniz, hem de sağlığınız için ideale yakın vücuda sahip olmanız amaçlanır.

Hizmetlerimiz

  • Aletli Pilates (Reformer, Cadillac, Chair, Ladder Barrel, Spine Correcter)
  • Yoga (Yoga, Yoga Terapi, Çocuk Yogası & Hareket Terapisi)
  • Hamile Pilates & Yoga
  • Nefes Terapi & Meditasyon
  • Rehabilitik çalışmalar (MS, Parkinson, Ortopedik rahatsızlıklar ve ameliyat sonrası tedavi sürecini destekleme ve hızlandırmaya yönelik egzersiz çalışmaları)

Studio Jade

Metropol İstanbul Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi sokak C Blok Kat 2 Daire : 65 Ataşehir - İstanbul

Phone: 0216 688 80 30

Mobile: 0546 688 80 30

Web: www.yesimmungan.com